اخبار بین المللی

مشاهده آرشیو
اشتراک گذاری خبر:
1403/2/23

تکمیل فرم‌های آنلاین با مرورگر اج مایکروسافت آسان‌تر می‌شود

در به‌روزرسانی جدید مرورگر اج، مایکروسافت هوش مصنوعی را به‌طور یکپارچه با قابلیت تکمیل خودکار موجود ادغام می‌کند تا کاربران بتوانند حتی با پیچیده‌ترین فرم‌های آنلاین نیز به‌راحتی کار کنند. این قابلیت جدید به‌ویژه برای افرادی کاربردی است که دائماً با فرم‌های آنلاین سروکار دارند.
نسخه فعلی قابلیت تکمیل خودکار اج در درجه اول به پرکردن فیلدهای اطلاعات اولیه مانند نام و آدرس و شماره تلفن محدود می‌شود. بااین‌حال، سیستم مبتنی‌بر هوش مصنوعی مایکروسافت فراتر از این محدودیت‌ها عمل می‌کند و به دستیار مجازی برای کاربران تبدیل می‌شود. این سیستم هوشمند قابلیت تشخیص خودکار و پرکردن دقیق فرمت‌های آدرس خاص برای کشورهای مختلف را دارد.
علاوه‌بر‌این، قابلیت یادشده توانایی زیادی در درک الزامات ظریف‌تر مانند سؤالات تأیید پیچیده و جزئیات خاص کاربر دارد و آن‌ها را به‌دقت در فیلدهای مرتبط قرار می‌دهد. این فناوری مبتنی‌بر هوش مصنوعی نه‌تنها ورود اطلاعات را ساده می‌کند؛ بلکه خطاها را نیز به‌حداقل می‌رساند و در‌نتیجه، تجربه‌ای به‌مراتب روان‌تر و سریع‌تر از وب‌گردی رقم می‌زند.
تصور کنید با راهنمایی متخصصی کارآزموده در‌کنار خود، در حال تکمیل فرم آنلاین پیچیده‌ای هستید. این دقیقاً همان سطح از پشتیبانی است که قابلیت تکمیل خودکار مبتنی‌بر هوش مصنوعی مایکروسافت در تلاش برای ارائه آن است. با حذف موانع مرتبط با فرم‌های پیچیده، کاربران می‌توانند بدون دغدغه‌ بابت فرایند خسته‌کننده‌ ورود اطلاعات، روی کار مدنظر خود تمرکز کنند.
به گفته ی تک ناک ، مایکروسافت با ارائه این ویژگی جدید تنور رقابت در عرصه مرورگرها را داغ‌تر و مستقیماً با غول‌هایی مانند کروم رقابت می‌کند. قابلیت تکمیل خودکار مبتنی‌بر هوش مصنوعی تضمین‌کننده‌ ساده‌سازی و بهینه‌سازی تراکنش‌های آنلاین است و آن‌ها را بدون زحمت و با کارایی مطلوب انجام می‌دهد. این فناوری از خریدهای آنلاین گرفته تا کارهای اداری ضروری، قابلیت ساده‌سازی تقریباً هرگونه تعامل مبتنی‌بر اینترنت را دارد.
در‌حقیقت، مایکروسافت تلاش می‌کند تا به‌طور کامل فرایند تکراری ناشی از تکمیل فرم‌های خودکار در وب را از بین ببرد. این به‌روزرسانی نشان‌دهنده‌ تعهد ردموندی‌ها به تجربه‌ای کاربرمحورتر برای وب‌گردی است.
 کد خبر 213030223.543
مرکز هوش مصنوعیمرکز نوآوری و توسعه هوش مصنوعیهوش مصنوعيمرورگر اجمایکروسافتپژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ